Hakkımızda

 Acil Tıp konusunda kapsamlı bir bilgi kaynağı oluşturarak Türkiye‘de Acil Tıp dalında güncel bilgiye ulaşmanın en kolay adresi ve bu anlamda hizmet veren lider FOAMed sitesi olmak

Tıbbi gelişmeleri, bilimsel yenilikleri, akademik makaleleri inceleyerek çoğu zaman takip etmeye vakit bulmakta zorlandığımız içerikleri tek bir noktada buluşturup okurlarımıza sunmak.

Bilgi, günümüzde toplumların rekabet güçlerini ve gelişmişlik düzeylerini belirleyen en önemli unsur haline gelmiştir. Eğitimden sağlığa kadar her alanda bilişim teknolojileri kullanılarak insan kaynaklarının geliştirilmesi ve YAŞAM BOYU EĞİTİM öncelikli önem taşımaktadır.
Bilginin hızla artması sonucu bilgiye ulaşma yolları da kendiliğinden yön değiştirmeye başlamıştır. Bilgi çağının gelişimi ile gereklilikler artmış, bilginin yazılı materyallerden takip edilmesi yerine sanal kütüphanelerden, veritabanlarından yararlanılmasına başlanmıştır. Dolayısı ile internet erişimi ile ulaşma gerekliliği ön plana çıkmıştır. Bilindiği gibi internet yardımı ile yapılan çalışmalarda zamandan tasarruf sağlanmaktadır.

Günümüzde gelişim ve değişimin en fazla gözlemlendiği  tıp dalı Acil Tıp Ana Bilim Dalıdır. Bilginin  sürekli değiştiği ,bununla birlikte iş yükünün fazla olduğu bir sektörde çalışmanın ne kadar zor olduğu aşikardır. Güncel bilgiye ihtiyaç duyulan bu zor alanda yenilikleri takip etmek gerekmektedir. Bu konuda size yardımcı olacak platformumuz Acil Çalışanları  web sitemizdir. Acil  Çalışanları için geliştirdiğimiz platform  ile bilgiye çok hızlı bir şekilde ister mobil ister tablet isterse webten hızlıca ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemize üye olmanız. Web sitemiz  üzerinde arama motorunu kullanarak hızlıca her türlü acil akademik bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca  sizlere yeni sosyal yüzeyle (facebook-youtube-instagram spotify) hizmet sunmaktayız…