Ana Sayfa Akademik Etkinlik Kongre 6. Avrasya Acil Tıp Kongresi ve 14. Acil Tıp Kongresi

6. Avrasya Acil Tıp Kongresi ve 14. Acil Tıp Kongresi

0
2069

blank

EACEM 2018 – 6. Avrasya Acil Tıp Kongresi & 14. Türkiye Acil Tıp Kongresi

Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri 6. Avrasya Acil Tıp Kongresi ile birlikte düzenlenecek olan 14. Türkiye Acil Tıp Kongresi’ne davet etmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum. Bildiğiniz üzere, artık gelenekleşen ve her iki yılda bir gerçekleştirdiğimiz Avrasya Acil Tıp Kongresi, Asya ve Avrupa’daki acil tıpçıları bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Bu güzel kongrede konuklarımızı güçlü bir bilimsel program ile 2017 ACEM kongresinde büyük beğeni toplayan Regnum Carya Otelinde ağırlayacağız.

Standart kongrelerden farklı olarak bu yıl, eğitmen ve katılımcıların daha fazla karşılıklı iletişimde bulunacağı tartışma sunumları, konusunda deneyimli akademisyenlerin küçük dinleyici gruplarla buluşacağı yepyeni bir kongre için çalışıyoruz. Artık katılımcıların büyük salonlarda yüzlerce kişi ile birlikte sunum dinlemek yerine, küçük gruplarda eğitmenle yüz yüze karşılıklı görüş alışverişinde bulunmasına olanak veren yeni bir bilimsel program oluşturduk.
Acil Tıp ülkemizde 20 yılı aşkın süredir bir uzmanlık dalı olarak kabul görmektedir. Ülkemiz acil tıbbı her yıl giderek büyümeye devam etmektedir. Her yıl, bir önceki yıla göre fazla acil tıp uzmanı sağlık sisteminde yerini almaktadır. Giderek büyüyen camiamız, Türkiye Acil Tıp Derneği’nin her seferinde daha iyisini yapmaya çalıştığı kongreler için en önemli motivasyon kaynağıdır. Bu sürecin başından bugüne kadar, Türkiye Acil Tıp Derneği, acil tıp uzmanları ve sağlık çalışanlarının en büyük destekçisi olmuştur ve olmaya da devam etmektedir. Derneğimizin yayınları ve Sürekli Tıp Eğitimi’ni destekleyici olarak düzenlediği bilimsel ve eğitici aktiviteleri Acil Tıp eğitimi veren kurum ve kuruluşlar ile Acil Tıp uzmanları, pratisyen hekimler ve asistanlar için her zaman başvuru kaynağı olmuştur.

EACEM 2018’de, ülkemizden ve yurtdışından kendisini kabul ettirmiş, dinlemekten, iletişime geçmekten büyük keyif alacağınız eğitmenlerimizle karşınızda olacağız. Bunun dışında katılımcılar arasında yakın diyalogların yaşandığı, bilgi ve fikir alışverişlerinin yapıldığı, işbirliklerinin kurulduğu ve en önemlisi arkadaşlıkların pekiştirildiği bir kongre olmasını umuyorum. Sizleri keyifli bir sosyal ortam, zengin bir bilimsel içerik ve kendinizi evinizde hissedebileceğiniz rahat ve sıcak bir çevreye davet ediyoruz. Katılımınız ve desteğiniz bizim gücümüz olacaktır.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Ersin AKSAY
Türkiye Acil Tıp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

Erken Kayıt

22 Haziran 2018

SON BİLDİRİ TARİHİ
21 Eylül 2018
Kayıt ve Konaklama Erken Fiyat Son Tarih 22 Haziran Cuma Gününe Kadar Uzatılmıştır.6. Avrasya Acil Tıp Kongresi & 14. Türkiye Acil Tıp Kongresi 8-11 Kasım 2018 tarihleri arasında Regnum Carya Belek Hotel’de gerçekleştirilecektir.

Kongre Bilgileri

Yer Antalya (Belek), Turkey ,Regnum Carya Belek Hotel
 Kongre Merkezi Regnum Carya Belek
Kadriye Bölgesi,, Üçkum Tepesi Mevkii, 07500 Serik / Belek/Antalya
 Kongre Tarihi 08 Kasım 2018 – 11 Kasım 2018
 Uzmanlık Acil Tıp

blankKonaklama Bilgileri 

Sizin İçin Seçtiklerimiz

REGNUM CARYA GOLF AND SPA RESORT (Kongre Oteli)

Kadriye Bolgesi, Uckum Tepesi Mevkii,Belek-Antalya – Kongre merkezine sadece 510 metre uzaklıkta…

The REGNUM CARYA GOLF AND SPA RESORT is a hotel. Located in BELEK area.

blank Tüm fotoğraflar için tıklayınız.

Bellis Deluxe Hotel Belek

Tasliburun mevkii, , Antalya 07525, Turkey Turkey – Kongre merkezine sadece 1.85 km uzaklıkta…

Kongre Merkezi Yakınında Fırsat

blank

 Tüm fotoğraflar için tıklayınız.

Crystal Tat Beach Resort & Spa

Belek-Uckum Tepesi – Kongre merkezine sadece 1.6 km uzaklıkta…

It has an annexed golf course with 27 holes with excellent views of the sea and the Taurus Mountains. The hotel has 6 tennis courts, 3 swimming pools, Aqua Park with 3 slides and a Wellness Centre. Its spacious gardens, location and facilities make it the perfect option for families with children, lovers of golf and other sports, as well as for couples. Also, the animation team will make the guest’s vacation unforgettable with its colored daily and evening activities for the guests and children. .The hotel also provides children’s facilities, lobby and reception in amenity.

Daha Fazla Otel Seçeneği mi Görmek İstiyorsunuz?

Bu şehirdeki bütün otel seçeneklerini görmek için lütfen  Üye Olunuz .

Harita

Kongre Oteli 
Regnum Carya Belek

blank

Yorum yap

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz