Premium Hesap Hakkında Bilgilendirme

0
694

 

blankAçık erişimli yayıncılık ilkeleriyle yola çıktığımız Acil Çalışanları ekibi olarak sizlerle geçirdiğimiz süre içerisinde tüm kullanıcılarımıza katkı sağladığımızı düşünüyoruz. Başladığımızdan bu yana özveriyle sitemizi büyüttük, tablet ve telefon aplikasyonlarına geçiş yaptık, bilgiyi sizlerle en kaliteli şekilde paylaşmak için görsel tasarımlar ve video çekimleri gerçekleştirdik.
Tüm bunları yapmak için yalnızca bizler gibi sağlık çalışanlarından değil aynı zamanda bilişim uygulamalarıyla ilgilenen kişilerden de destek almamız gerekti. Takdir edersiniz ki server bakımı, tablet ve telefon uygulamalarının geliştirilmesi, grafik tasarımları yalnızca bizim özverimizle aşılabilecek adımlar değildi ve artan kur ile birlikte bu masraflar da artış gösterdi. Bilgiyi paylaşırken aynı kaliteyi sürdürmek, birçok sosyal medya platformundan paylaşım yapabilmek ve devamlılığı sağlayabilmek amacıyla yeni bir sisteme geçiş yaptık.

Standart hesaplardan ya da çevrimiçi acilcalisanlari.com web sitesi üzerinden açık erişimli, bilimsel temellere ve kanıta dayanan paylaşımlarımıza devam edeceğiz. Ayrıcalıklı bazı bölümleri; örnek reçeteler ile medikal tedavi prosedürlerini, power point sunumlarını, afişleri ve yüksek kalitede görselleri kullanabilmek için premium hesap kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Bu sayede ilaç uygulamaları ve örnek reçeteleri de sizlerle daha uygun
bir zeminde paylaşabiliyor olacağız. Gemiye katılmadıysanız abonelik ücreti ödeyerek premium hesaba geçiş yapabilir ve bizlere katkı sağlayabilirsiniz.

Saygılarımızla
Acil Çalışanları
Yönetim

blank

Yorum yap

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz